• Головна
  • Депутатський корпус Житомирської облради утворив антикорупційну комісію
17:02, 27 липня 2017 р.

Депутатський корпус Житомирської облради утворив антикорупційну комісію

На 12-й сесії обласної ради депутати підтримали рішення про створення комісії з оцінки корупційних ризиків у Житомирській обласній раді.

Комісія налічує 19 членів зі складу депутатського корпусу, керівників структурних підрозділів виконавчого апарату обласної ради, уповноваженої особи з питань запобігання корупції у виконавчому апараті обласної ради. Комісію очолює перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко.

Згідно з положенням, комісія утворюється з метою впровадження механізмів та забезпечення ефективної реалізації державної антикорупційної політики у сфері запобігання корупції, здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов вчинення корупційних правопорушень.

Серед основних завдань комісії - оцінка корупційних ризиків у Житомирській обласній раді; сприяння у залученні депутатами обласної ради відповідних фахівців, громадських організацій з метою надання пропозицій до орієнтованого переліку питань, який може використовуватися для ідентифікації корупційних ризиків у Житомирській обласній раді; забезпечення гласності і прозорості роботи комісії, належного рівня інформованості населення області про хід роботи комісії; складання звіту за результатами оцінки корупційних ризиків.

Комісія має систематично інформувати громадськість про свою діяльність, прийняті рішення та їхнє виконання, оприлюднюючи інформацію на офіційному веб-сайті обласної ради.

Також протягом 30 днів з моменту створення Комісія повинна провести оцінку корупційних ризиків у Житомирській обласній раді та підготувати звіт відповідно до результатів роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #облрада #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...