![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:41, 28 липня 2017 р.
У Житомирській облраді демонтують 16-річну систему голосування
В обласній раді 28 липня розпочався демонтаж системи голосування, яка пропрацювала 16 років. Стару систему замінять на нову, яку закуплено через «ProZorro» у хмельницького виробника.
Стара система була встановлена в обласній раді у 2001 році і неодноразово виходила з ладу. Це одна з перших систем, яка встановлена серед обласних рад України і водночас найстаріша.
Заплановано, що усі роботи повинні завершитися до 5 вересня і на наступній сесії обласної ради депутати вже користуватимуться новою системою голосування «Віче».
Варто зазначити, що система служила депутатському корпусу протягом чотирьох скликань. У 4-му скликанні система забезпечувала волевиявлення 84 депутатів, у 5-му скликанні - 95 депутатів, у 6-му- 112 депутатів, у 7-му скликанні - 64.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...