![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:20, 31 липня 2017 р.
Житомирський дитячий хор «Gloria» переміг на Міжнародному конкурсі-фестивалі
29 липня колектив зразкового дитячого хору «Gloria» Житомирської музичної школи №1 ім. Б.М.Лятошинського здобув перемогу та відзнаку за перше місце на XI Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої творчості "Усі ми діти твої, Україно" в номінації вокальне мистецтво «Академічний спів».
Традиційно, український дитячий центр "Молода гвардія", який розташований на березі Чорного моря, у м. Одеса, щозміни скликає нових друзів. Цього разу XI тематична зміна "Усі ми діти твої, Україно" об’єднала 1099 творчих дітей з усіх куточків України, серед яких більше 600 талановитих та обдарованих учасників фіналу Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої творчості.
Дитячий хор «Gloria», пройшовши нелегкий шлях конкурсного відбору, вперше став учасником фестивалю та гідно представив Житомирщину на гала-концерті, який відбувся на церемонії закриття фіналу ХІ Міжнародного конкурсу-фестивалю.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...