• Головна
  • У Житомирі взято під варту «прокремлівського» блогера-журналіста
15:23, 3 серпня 2017 р.

У Житомирі взято під варту «прокремлівського» блогера-журналіста

За клопотанням, погоджениям із процесуальним керівником прокуратури Житомирської області, у середу, 2 серпня 2017 року, ухвалою Корольовського районного суду м. Житомира особі, яка підозрюється у державній зраді, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення грошової застави.

Як повідомлялося раніше, підозрюваний - 32-річний житель м. Житомира - протягом декількох років співпрацював із представниками іноземної держави, допомагав їм у проведенні підривної діяльності проти України. Зокрема, готував та розповсюджував через мережу Інтернет публікації, що містять елементи психологічного маніпулювання суспільною свідомістю та спрямовані на розпалювання національної ворожнечі.

Зловмисник також поширював в мережі Інтернет інформацію про збір коштів та іншого матеріального забезпечення злочинної діяльності терористичних організацій “ДНР” та “ЛНР”.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить слідчий відділ Управління Служби безпеки України в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура області.

Санкції кримінальних статтей, за якими особі повідомлено про підозру (ст. 111, 110, 161, 258-3 КК України), передбачають позбавлення волі до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #блогер #сбу #підозра #варта
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...