
17:02, 7 серпня 2017 р.
Аптеки Житомирщини за тиждень відпустили 25 тисяч рецептів за програмою "Доступні ліки"
Жителі Житомирської області за програмою «Доступні ліки» отримали 251 тис. 757 рецептів, з яких лише за останній тиждень аптеки-учасниці отоварили 25 тисяч рецептів.
Про це повідомив начальник відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я ОДА Олексій Андрушко.
«Станом на 7 серпня 128 тисяч 136 пацієнтів звернулися до лікарів та отримали майже 252 тисячі рецептів за програмою «Доступні ліки». Тільки за останній тиждень отоварено в аптеках 25 тисяч рецептів, а з початку дії програми – 183 тис. 730. Аптекам вже відшкодовано з державного бюджету 6 млн 019,327 тис. грн, що становить 37,6% від загальної суми субвенції у 16 млн 420 тис. грн», – сказав Олексій Андрушко.
Найактивніше жителі області користуються «Доступними ліками» у м. Бердичів, Чуднівському, Олевському, Любарському та Бердичівському районах. А також в Народицькій, Новоборовській тат Іршанській об’єднаних громадах.
Найнижчі показники виконання програми залишаються у Ружинському, Пулинському, Баранівському, Брусилівському та Коростенському районах.
З переліком аптек-учасниць програми «Доступні ліки» можна ознайомитись на інтерактивній карті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:50
Вчора
15:00
9 грудня
15:00
8 грудня
Оголошення
14:05, 10 грудня
13:10, 9 грудня
14:05, 10 грудня
