![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20250119)
14:07, 30 серпня 2017 р.
У Житомирі для старшокласників проведуть молодіжний діалог «Дотик до Європи»
1 вересня 2017 року о 10.00 в обласній бібліотеці для юнацтва відбудеться молодіжний діалог «Дотик до Європи». Про свій досвід подорожей та навчання в країнах ЄС розповідатимуть молоді житомиряни.
Спікери заходу: читачка бібліотеки, переможниця обласного конкурсу та фіналістка Всеукраїнського конкурсу «Україна – Європейська держава» Аліна Гановська; студент університету Миколи Коперника в місті Торуні, представник польського студентського клубу Євгеній Коваленко та директорка польського студентського клубу Валентина Юсупова.
На захід запрошуються старшокласники шкіл міста Житомира, журналісти та всі зацікавлені особи. Тема заходу відповідає рекомендованій тематиці першого уроку «Європа – наш цивілізаційний вибір».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:00
16 січня
ТОП новини
Оголошення
17:20, 13 січня
10:25, 9 січня
12:42, 16 січня
5
live comments feed...