• Головна
  • Житомиряни можуть підтримати проекти бюджету участі в один клік
17:02, 2 жовтня 2017 р.

Житомиряни можуть підтримати проекти бюджету участі в один клік

1 жовтня розпочалося голосування за проекти громадського бюджету міста Житомира. Голосування триватиме до 10 жовтня 2017 року. У цьому році можна вибрати одночасно 5 найкращих проектів з-поміж 60 поданих жителями міста.

Підтримати проекти можуть жителі міста Житомира за допомогою електронного голосування: на сайті Житомирської міської ради – pb.zt-rada.gov.ua.

Зареєструватися швидко можна за допомогою банківської картки та системи ВankID. ВankID – спосіб електронної ідентифікації громадян через українські банки. Банк, клієнтом якого ви є, має інформацію про вас – ПІБ, місце проживання тощо.

Обравши опцію «голосувати з BankID», ви надаєте системі разовий доступ до потрібних даних. Вона автоматично підтверджує вашу особистість мешканця міста Житомира, ви голосуєте. Важливо: cистема не отримує доступу до рахунку, не знімає гроші з рахунку, не перераховує гроші з рахунку. BankID просто ідентифікує, що ви – це ви. Безпека гарантована усіма банками, що використовують BankID. В систему, при виборі способу голосування через BankID, додана можливість ідентифікації користувача за адресою фактичного місця проживання, якщо це місто проекту.

Якщо ви впевнені, що у вашому банківському аккаунті вказана адреса проживання в місті проекту, то ви можете проголосувати, навіть якщо місце реєстрації в іншому населенному пункті. Якщо при цьому вам не вдається проголосувати і система видає повідомлення «місто вашого проживання не співпадає з містом проекту» означає, що проблема в тому, як ваша фактична адреса внесена співробітником банку. Вам необхідно звернутись у відділення ПриватБанку і перевірити/змінити адресу фактичного проживання і спробувати знову.

Методом BankID ПриватБанк можуть скористатися користувачі, що мають електронні кабінети у системі банків ПриватБанк, ConcordBank, Банк Південний, А-Банк чи власників ЕЦП.

Для авторизації голосуючого використовується ПІБ (щоб візуально знайти в списку), серія і № паспорта (це рядок «документи»), адреса прописки і, якщо вказана, адреса проживання (потрібна, щоб визначити, що користувач – житель вашого міста). Це та інформація, яка доступна оператору системи. Ідентифікаційний код необхідний як унікальний ідентифікатор облікового запису BankID і, при надходженні, він шифрується. BankID не передає доступ до фінансових даних / паролів / номерам рахунків.

Окрім цього, проголосувати в пунктах для голосування: прийти до Житомирської міської ради, Корольовської районної рада чи Богунської районної ради, показати консультанту паспорт та документ, що підтверджує приналежність до міста Житомира (реєстрація в місті Житомирі/студентський квиток/довідка з роботи).

Нагадаємо, що у Житомирі триває голосування за кращі проектні пропозиції бюджету участі.

#житомир #проекти #бюджетучасті #голосування
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...