![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:03, 24 жовтня 2017 р.
Несанкціонований викид сміття у Житомирі зафіксували камери спостереження
![Несанкціонований викид сміття у Житомирі зафіксували камери спостер... Несанкціонований викид сміття у Житомирі зафіксували камери спостереження](/dist-assets/images/cap.jpg)
За несанкціонований викид сміття на вулиці Радоновій (район Мальованки), який зафіксували камери відео спостереження «Безпечне місто», представники Муніципальної інспекції міської ради склали відповідний протокол про адміністративне порушення.
Довідково: Міська система ІР-відеоспостереження дозволяє автоматизувати процес ведення відеоспостереження в цілодобовому режимі за окремими ділянками території міста для забезпечення візуального та автоматизованого контролю за громадським порядком, підвищення рівня благоустрою міста, додержання безпеки дорожнього руху, профілактики злочинності та боротьби з нею, охорони пам’яток культури, охорони прав, свобод та законних інтересів громадян міста та дозволяє зберігати та обробляти отриману інформацію.
У Житомирі 116 відеокамер підключені до системи відеоспостереження. Серед них, за програмою «Безпечне місто», на вулицях та майданах міста постійно діють 72 відеокамери. 20 відеокамер – в ТМО №1, №2 та дитячій лікарні. 13 відеокамер діють на зупинках громадського транспорту, 2 - в ОСББ, 5 – на об’єктах торгівлі, 4 – в міському гідропарку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...