• Головна
  • У Житомирі відбулося відкриття фіналу чемпіонату України з шахів серед жінок
12:04, 8 грудня 2017 р.

У Житомирі відбулося відкриття фіналу чемпіонату України з шахів серед жінок

В Житомирі 7 грудня в приміщенні готелю «Україна» відбулося відкриття фіналу чемпіонату України серед жінок. З різних куточків України до Житомира приїхали учасниці, міжнародні гросмейстери і майстри. Сьогодні вони розпочнуть боротися за найвищий титул на теренах України. 

У відкритті взяв участь Сергій Козловець, заступник начальника обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, який побажав учасницям гарних результатів та творчих поєдинків.

Також перед учасниками виступили актори театру ім. І. Кочерги, з тематичною шаховою мініатюрою.

Віце-президент федерації шахів України Юрій Гнип зачитав привітання від президента ФШУ Капустіна В., а також завершив свою промову приємним моментом врученням посвідчення майстра спорту Мац Діані.

Президент федерації шахів Житомирської області Артем Сачук вів захід, і побажав учасницям показати гідну гру.

А в завершенні відкриття відбулася процедура жеребкування, де учасниці дізналися пари на наступні 9 ігрових днів.

В кінці відкриття відбувся сеанс одночасної гри, де міжнародний гросмейстер Катерина Должикова і чемпіонка України 2015 Рахмангулова Анастасія дали сеанс одночасної гри.

Сеанс Катерини Должикової завершився за рахунком 8,5:1,5, де нічию зробив Анатолій Доронін, і виграв одну партію Ігор Пашковський.

Сеанс Анастасії Рахмангулової завершився з рахунком 9,5:0,5, де нічия в активі Сергія Трохимишина.

Всі ігри відбуватимуться в приміщенні готелю «Рейнкарц». Розклад ігрових днів, старт в 15:00 щодня, окрім, 12 грудня, який є вихідним і 17 грудня останній день змагання розпочинається в 12:00.

#житомир #шахи #турнір #жінки
Оголошення
live comments feed...