• Головна
  • Житомирський військовий інститут відзначив 103 річницю з дня заснування
10:27, 9 грудня 2017 р.

Житомирський військовий інститут відзначив 103 річницю з дня заснування

У п’ятницю, 8 грудня, в Житомирській обласній філармонії ім. С. Ріхтера відбулися урочистості з нагоди відзначення 103-ї річниці з дня заснування Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова.

Привітав зі святом викладацько-офіцерський склад, курсантів начальник військового інституту генерал-майор Олександр Левченко:

«Я хочу подякувати всім, хто навчався та проходив службу у Житомирському військовому інституті. Ветеранам інституту, які зберегли цей навчальний заклад. Саме завдяки вашим спільним зусиллям, шановні ветерани, ми сьогодні маємо сучасний передовий військовий навчальний заклад. Подальший розвиток нашого інституту – це справа всього колективу. Військовий інститут сьогодні динамічно розвивається, впроваджуються нові напрямки підготовки, з врахуванням досвіду ведення антитерористичної операції. Але ми чітко усвідомлюємо, що попереду ще багато роботи, яка під силу лише згуртованому колективу».

156 офіцерів, прапорщиків, солдатів, а також близько 150 курсантів інституту – це учасники бойових дій.

«На жаль за свободу та незалежність нам доводиться платити занадто дорогою ціною. Ціною життя - тих патріотів, які захищають нашу Батьківщину. Сьогодні ми згадуємо наших військовослужбовців, які навчалися та проходили службу у військовому інституті, які віддали своє життя за свободу та незалежність України»,- додає Олександр Левченко.

Діяльність інституту спрямована на підготовку висококваліфікованих військових фахівців – офіцерів тактичного рівня, проведення наукових досліджень відповідно до визначених Воєнною доктриною України пріоритетів, стосовно підвищення оперативних і бойових (спеціальних) можливостей Збройних Сил України та інших військових формувань.

#житомир #військовийінститут #103роки
Оголошення
live comments feed...