• Головна
  • Житомирські плавці завоювали 6 медалей на Чемпіонаті України
17:10, 19 грудня 2017 р.

Житомирські плавці завоювали 6 медалей на Чемпіонаті України

Житомирські плавці завоювали 6 медалей на Чемпіонаті України

З 13 по 16 грудня 2017 року у м. Кам’янське (Дніпропетровська обл) у басейні олімпійського класу«МіКомп» відбувся чемпіонат України з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та розумового і фізичного розвитку.

В змаганнях взяла участь 21 область і рекордна кількість учасників, яка склала понад 220 спортсменів зі всієї України. Житомирську область на чемпіонаті представили четверо спортсменів: Степаненко Володимир, Грищенко Іван, Ковальчук Юрій та Василевський Олег.

Змагання були відбірковим етапом з підготовки до міжнародних змагань з плаванняна початку 2018 року.

Програма змагань включала в себе декілька дисциплін з плавання, зокрема: вільним стилем, батерфляєм,брасом, на спиніта комплексне плавання, на дистанціях 50,100, 150, 200 та 400 метрів.

Золоту нагороду на дистанції 50 м батерфляєм та трі срібні нагороди на дистанції 50 м брасом, 100 м батерфляєм та 400 м вільним стилем здобув наш славетний спортсмен Майстер спорту України Володимир Степаненко.

Третє місце на дистанції 100 брасом посів Іван Грищенко.

Бронзову нагороду за третє місце на дистанції 50 м на спині отримав Юрій Ковальчук.

ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» вітає чемпіона з черговою перемогою, спортсменів та наставника Домачук Галину Федорівну з вдалим виступом на змаганнях і бажаємо й надалі впевнено йти до спортивних вершину нового році.

#житомирщина #плавці #чемпіонат #нагороди
Оголошення
live comments feed...