• Головна
  • У Житомирі можна побачити "Різдвяні дива"
Виставка
09:11, 22 грудня 2017 р.

У Житомирі можна побачити "Різдвяні дива"

Виставка

«Не зупиняйтесь за крок до дива, і вірте в себе» - девіз нової різдвяної виставки житомирської художниці та майстрині Ольги Дідківської. Експозиція текстильних картин, живопису та ляльок розташувалась у затишній кав’ярні-кондитерській «Теретенія».

Упродовж холодів тут можна зігрітись і фізично і естетично. Офіційне відкриття відбулось 20 грудня. Виставка триватиме весь цикл зимових свят.

Художниця Ольга Дідківська багато шукала і знаходила себе в ремеслі і мистецтві, оволоділа різними професіями. Вона працює художником по костюму, вишиває, плете гачком і спицями, створює мереживо, займається моделюванням етнічного костюму, інтер’єрною скульптурою із пап’є-маше, живописом. Художниця брала активну участь у багатьох мистецьких проектах, Всеукраїнському етнокультурному проекті «Folk Ukraine», а також працювала над проектом пам’ятника Героям Небесної Сотні.

На рахунку майстрині понад два десятки персональних виставок у Житомирі та столиці і щоразу вона вражає новими підходами , експериментами та ексклюзивними роботами.

Вражають авторські ляльки у її виконанні — розкішні, вишукані та фантазійні. У цій виставці акцент художниця зробила саме на цих маленьких феях, а також зазначила, що вони, окрім позитивних емоцій, приносять ще й удачу.

Крім того, майстриня залюбки ділиться секретами створення цих ляльок і проводить майстер-класи (за анонсами слідкуйте за посиланням).

#житомир #різдво #дідковська
Оголошення
live comments feed...