• Головна
  • Авто і житло в кредит, підтримка бізнесу, – нові програми ПриватБанку відкриті для жителів Житомирщини
Новини компаній
10:03, 22 грудня 2017 р.

Авто і житло в кредит, підтримка бізнесу, – нові програми ПриватБанку відкриті для жителів Житомирщини

Новини компаній

Авто і житло в кредит, підтримка бізнесу, нові можливості для підприємців, компенсації та особливості фінансування агроклієнтів, а ще амбітні перспективи та впровадження нових програм. Так у ПриватБанку підбили підсумки своєї роботи за 2017 рік в Житомирській області в статусі державного банку та флагмана кредитування.

21 грудня директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку разом з керівником напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесів та керівником напрямку споживче кредитування провели прес-зустріч, на якій розповіли про умови сервісів «Авто в розстрочку» та «Іпотечне кредитування», про програми підтримки малого та середнього бізнесу – КУБ та АгроКуб, а також про лізинг та кредитну лінію.

Після переходу у державну власність ПриватБанк зумів не лише втримати позиції на конкурентному рівні, а й залишитися найбільшим системним банком України з найкращими показниками у багатьох напрямках.

«Головним індикатором банку є клієнти. Головний продукт в розрізному бізнесі ми визначаємо карту Універсальну – це наш ключ до обслуговування клієнтів банку. За цей рік до кожного 4-го жителя області, який користується цією карткою, додалось 25 тисяч нових клієнтів. При існуючій насиченості ринку, це доволі непогані цифри. З них близько 10 тисяч – це платіжні клієнти, які на постійній основі користуються карткою. Сервіси які на сьогоднішній день є унікальні і не мають конкурентного впливу зі сторони інших банків. Це сервіси миттєва розстрочка, яка дає на сьогодні купити товар чи отримати послугу, оплачуючи, розбивати платіж на декілька рівних частин. Можливі варіанти без переплати абсолютно. Майже 15 тисяч клієнтів скористались уже цим сервісом в цьому році, це тільки за 10 місяців. А сума покупок склала більше 87 млн гривень», - зазначив Вадим Хиля - директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку.

Також він відзначив і важливий індикатор довіри до банку – це депозити фізичних осіб. ПриватБанк утримує лідируючі позиції в цьому сегменті.

«Майже 70% клієнтів визнають нас першим депозитним банком. Жителі Житомирщини довірили банку понад 2 млрд 237 млн гривень. При чому відчувається приріст: понад 2 тисячі клієнтів вперше розмістили кошти в ПриватБанку. Це додатковий приріст клієнтів і свідчить про те, що ми рухаємось у вірному напрямку, банк правильно розвивається і нам довіряють», - конкретизував ефективність депозитів Вадим Хиля.

Крім того, банк активно впроваджує в дію цікаві програми для придбання власного житла і транспорту.

«Влітку 2017 року у ПриватБанку відновили програму з іпотечного кредитування і вже 21 червня на Житомирщині у банку оформили перший в Україні кредит на житло по відновленій програмі», - зазначив Олександр Торчук - керівник напрямку споживче кредитування Житомирського РУ ПриватБанку.

Програма покликана допомогти клієнтам стати власниками житла на вторинному та первинному ринку з терміном до 20 років та з правом дострокового погашення, без додаткових штрафних санкцій. Відтепер завдяки програмі «Іпотечного кредитування» клієнтам стала більш доступна житлова нерухомість. Обов'язкова умова - внесення першочергового внеску не менше 25% від вартості бажаного житла.

Максимальна сума “тіла” кредиту при покупці вторинного житла - 1 млн гривень, а первинного - 2 млн гривень, під 19,9% і 17,9% річних відповідно.

Ще одна програма ПриватБанку дозволяє придбати нове або вживане авто на правах фінансового лізингу. Завдяки «Авто в розстрочку» віднедавна у клієнтів банку, як фізичних, так і юридичних осіб, з’явилась можливість придбати будь який б/у автомобіль із зовнішнього ринку на правах фінансовго лізингу. Це ж саме стосується нових автомобілів з будь-якого автосалону України.

«ПриватБанк бере на себе юридичні турботи і допомагає оформляти всі необхідні документи. Також, у банку не існує санкцій за дострокове погашення кредиту. Рішення про надання кредиту приймається протягом 2 хвилин із моменту звернення. А вже через два-три дні клієнт отримає ключі від власного авто», - продовжує Олександр Торчук.

Відсоткова ставка на нове авто - 18% річних, на вживане авто - 23,9%. Банк кредитує легкові автомобілі, мікроавтобуси до 18 місць, авто вантажопідйомністю до 1,6 т.

Стосовно сервісу підтримки малого і середнього бізнесу, то демонструються гарні результати: більше 6 тисяч юридичних осіб, більше 15 тисяч підприємців обслуговуються в ПриватБанку. Якщо по відсотковому відношенню – це 51 %, юридичних осіб від долі ринку та 70 % підприємців.

Є програми, які створені або реорганізовані для клієнтів починаючи від мікро і до середнього бізнесу. Це як уже відомі («Теплі кредити для ОСББ», компенсації програми КУБ, розвиток агросектору), так лізингова програма на придбання техніки та відновлена «Кредитна лінія».

Протягом 2017 року ПриватБанк профінансував 624 бізнес-проекти в області у рамках програми “КУБ” (Країна успішного бізнесу) на суму 67 854 921 грн. Така фінансова підтримка дозволила підприємцям не лише розширити свою справу, а й створити нові робочі місця.

«Йде співпраця й підтримка агросектору. У 2017 році ПриватБанком профінансовано 22 агро-проекти Житомирщини на суму 3 460 000 грн. Перших 6 місяців клієнти, які скористались АгроКУБом, погашають тільки відсотки, не сплачуючи за тіло кредиту. Крім того, предметом лізингу може бути с/г техніка, обладнання, комерційний транспорт. Ставка - 19% річних, фінансування - від 250 тис. до 30 млн грн, строк - 5 років. Для клієнтів з аграрного сектору передбачений індивідуальний графік платежів з урахуванням сезонності (2 рази на рік)», - розповів Роман Грицюта - керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесів Житомирського РУ ПриватБанку.

Вид кредитування, який передбачає неодноразове використання і погашення кредитних коштів у рамках встановленого ліміту, називається кредитною лінією.

Строк - 12 місяців, валюта - гривня, сума - від 500 тис. до 2 млн грн; 90 днів - 19%, 180 днів - 20%. Порядок погашення - обнулення кожні 90/180 днів (на вибір клієнта). Для клієнтів агросектору (“Агросезон”) фінансування від 500 тис. до 20 млн грн та індивідуальний графік погашення.

«Готові працювати більш широко. Клієнти можуть вільно користуватись цими програмами, і відповідно розвивати бізнес, створювати нові робочі місця і рухати нас до європейського майбутнього», - резюмував Вадим Хиля.

Більше інформації про програми та інновації ПриватБанку – на сайті та у соціальній мережі.

#житомир #приват #підсумки #бізнес #кредит
Оголошення
live comments feed...