• Головна
  • У Житомирі відкрили ковзанку під відкритим небом. Ціни та враження
16:05, 26 грудня 2017 р.

У Житомирі відкрили ковзанку під відкритим небом. Ціни та враження

Вперше у Житомирі почала діяти ковзанка під відкритим небом. Урочисте відкриття відбулось, 26 грудня.

Цього року міська ковзанка стане родзинкою різдвяних та новорічних свят.

Відкрив і випробував ковзанку особисто міський голова Сергій Сухомлин:

«Вперше у Житомирі ми відкриваємо ковзанку під відкритим небом. Сподіваюсь, ми започаткуємо гарну різдвяну традицію у нашому місті».

Також він зізнався, що вже кілька років не ставав на ковзани та зазначив, що створення ковзанки під відкритим небом не вдарило по бюджету міста - лише кошт спонсорів та гроші від реклами, розміщеною на льодовій арені.

Крім того, відбулось шоу показових виступів юних фігуристів.

Ковзанка діє на перехресті вулиць Михайлівська та Лятошинського, її розмір 597 кв. м. Поблизу ковзанки облаштовано роздягальні, пункти прокату ковзанів, адміністрація.

Відповідно до інформації, розміщеної на касі, працюватиме ковзанка щоденно. З 10:00 по 21:45 відбуватиметься 12 сеансів. 45-хвилинний сеанс коштуватиме до 70 грн. За зниженою ціною продаватимуть квитки дітям до 12 років, великим компаніям від 10 чоловік, а також людям, які прийшли зі своїми ковзанами. Мінімальна ціна – 20 грн.

Безкоштовне відвідування ковзанки з понеділка по п’ятницю (з 10:00 по 16:00) мають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти військовослужбовців, які загинули під час виконання службових обов’язків (при пред’явленні відповідного посвідчення), а також діти із сімей учасників АТО при пред’явленні запрошення.

Нагадаємо, щоУ Житомирі запалили новорічну ялинку.

Читати також:Біля головної ялинки міста відбувся святковий концерт "Житомир Різдвяний".

#житомир #ковзанка
Оголошення
live comments feed...