• Головна
  • Житомирський рибоохоронний патруль вилучив 38 км незаконних сіток за час роботи
09:33, 27 грудня 2017 р.

Житомирський рибоохоронний патруль вилучив 38 км незаконних сіток за час роботи

Станом на кінець грудня Житомирський рибоохоронний патруль вилучив 1448 заборонених знарядь лову, 39 човнів та 1678 кг водних біоресурсів в рамках проведених рибоохоронних заходів.

Найпоширенішим знаряддям лову серед порушників є сітки, адже це найлегший спосіб вилову риби у великих об’ємах за короткий проміжок часу. «За рішеннями суду, 898 сіток вже знищено. Їх довжина складає 38 км. Щодо решти знарядь лову очікуємо на рішення суду», – прокоментував керівник Житомирського рибоохоронного патруля Олександр Гонтар.

Загалом, з початку роботи рибоохоронними патрульними було здійснено 237 рибоохоронних рейдів, в ході яких викрито 716 порушень правил рибальства. З них З1% порушень були грубими. За продаж водних біоресурсів без належних документів рибоохоронні патрульні склали 78 протоколів, за продаж та зберігання заборонених знарядь лову – 35 протоколів.

В Управлінні Держрибагентства в Житомирській області також наголосили, що за 7 місяців роботи рибоохоронний патруль виявив порушень, зі збитками рибному господарству на суму 281 тис грн. Це в 4,5 рази більше ніж за аналогічний період 2016 року, де сума збитків склала 58,8 тис грн.

Нагадаємо, Житомирський рибоохоронний патруль розпочав роботу 7 червня 2017 року. За результатами конкурсу було відібрано 15 патрульних, які пройшли фахове навчання та курси підвищення кваліфікації. Рибоохоронні патрульні забезпечені спецодягом, паливом для проведення рейдів, рятувальними жилетами. Крім того, за час роботи придбано ліхтарі, біноклі, 4 гумових човни, електродвигуни та акумулятори.

#житомирщина #сітки #браконьєри
Оголошення
live comments feed...