• Головна
  • У Житомирі відбулося перше засідання депутатської групи «Рівні можливості»
17:37, 27 грудня 2017 р.

У Житомирі відбулося перше засідання депутатської групи «Рівні можливості»

У Житомирі відбулося перше засідання депутатської групи «Рівні можливості»

Сьогодні, 27 грудня, в прес-центрі Житомирської міської ради відбулося перше засідання депутатської групи «Рівні можливості».

На засідання були запрошені експерти з гендерних питань, представники громадських організацій та інших структур дотичних до питань гендерної рівності. 

На першому засіданні розглянули ряд важливих питань, зокрема обрали керівний склад групи, затвердили положення та обрали членів експертної ради при групі , а також обговорили стратегію та плани на найближчий рік.

Депутат міської ради Ірина Ярмоленко наголосила, що питання рівних можливостей складається з низки компонентів, які створюють гідні умови життя та розвитку особистості в суспільстві.

Під час засідання учасники групи рекомендували управлінню у справах сімї, молоді та спорту визначити три міські цільові програми розвитку для їх подальшого аналізу щодо включення гендерної складової. На наступних засіданнях депутатської групи буде розглянуто, яким чином можна прискорити вирішення гендерних проблем у місті Житомирі.

Нагадаємо, що 18 грудня на 30 -тій черговій сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за утворення депутатської групи «Рівні можливості». До складу групи увійшли депутати міської ради : Ірина Ярмоленко, Олександр Черняхович, Олександр Величко, Наталія Леонченко, Владислав Савіцький, Людмила Кропивницька, Іван Фурлет, Олександр Ракович , Іван Мартинчук, Лариса Жигадло.

За матеріалами прес-служби міської ради

#житомир #гендер
Оголошення
live comments feed...