• Головна
  • У Житомирі виконком погодив укладання договору щодо перевезення пасажирів міським електротранспортом
11:33, 31 січня 2018 р.

У Житомирі виконком погодив укладання договору щодо перевезення пасажирів міським електротранспортом

У Житомирі виконком погодив укладання договору щодо перевезення пасажирів міським електротранспортом

Сьогодні, 31 січня, у Житомирі відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, у якому взяли участь 16 членів виконкому.

Під час засідання було прийнято рішення погодити укладання договору про організацію здійснення перевезень пасажирів міським електричним транспортом шляхом надання трансфертів перевізнику між виконавчим комітетом міської ради в особі міського голови Сергія Сухомлина та комунальним підприємством «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» Житомирської міської ради.

Також було погоджено Порядок використання коштів, передбачених в міському бюджеті на оплату здійснення перевезень пасажирів міським електричним транспортом шляхом надання трансфертів перевізнику, та внесення даного Порядку на розгляд і затвердження міською радою.

«Загальна вартість транспортних перевезень на 2018 рік складає 168 млн. 749 тис. 600 грн. Замовником за здійснення перевезень в межах бюджетних призначень буде оплачено 64 млн. грн за рік. Інша сума буде оплачена за рахунок коштів, зароблених комунальним підприємством. В основі договору є вартість пасажироперевезень за 1 км. Середньорічна вартість за 1 км перевезення пасажирів на тролейбусі складає 33 грн і 10 коп та 38 грн. 80 коп. на трамваї. Кількість кілометражу має обчислюватися за системою «Дозор». ЖТТУ щомісяця буде подавати управлінню транспорту і зв’язку міської ради звіти і ми комісійно будемо їх перевіряти і затверджувати. Розроблений акт такого звіту», - повідомив Михайло Грищук, начальник управління транспорту і зв’язку міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #виконком #тту #договір
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...