
13:02, 6 лютого 2018 р.
У санаторії «Дениші» відбувся семінар-тренінг для матерів, дружин та дітей учасників АТО
3-4 лютого на базі санаторію «Дениші» відбувся семінар-тренінг для матерів, дружин та дітей учасників антитерористичної операції.
Учасники тренінгу брали участь в оздоровчій верховій їзді в рамках проекту «Українська жінка: від болю до зцілення». Проект реалізовувала громадська організація «Берегиня Полісся» за підтримки Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО».
У заході взяли участь 20 осіб, з яких 16 - житомиряни.
Протягом двох днів жінки та діти мали змогу долучитися до майстер-класів із каністерапії, психологічного тренінгу із зниження рівня тривожності, відвідали Тригірський Свято-Преображенський чоловічий монастир та долучилися до огляду краєвидів села Дениші.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:30
Вчора
15:50
12 листопада
13:00
12 листопада
10:05
12 листопада
Оголошення
19:23, 7 листопада
11:12, 6 листопада
08:10, 7 листопада
3
08:11, 7 листопада
1
