У Житомирі відбудеться тренінг з енергоефективність та енергоменеджмент

18 травня у Житомирі відбудеться тренінг "Енергоефективність та енергоменеджмент: нові підходи та інструменти для місцевих громад".

До участі запрошуються представники громад, міські/сільські/селищні/ОТГ Житомирської області, енергоменеджери, інженери, спеціалісти з технічних питань, ОСББ, громадські організації, профільні науковці, представники промислових підприємств, бізнесу та інші зацікавлені сторони.

Ключові теми тренінгу:

  • Енергосервіс: регіони, райони, міста, села/селища, об'єднані територіальні громади.
  • Енергоефективність державних об’єктів, громадських будівель.
  • Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
  • Енергоменеджмент, основи функціонування.

Участь безкоштовна! За результатами учасники отримають сертифікати про проходження тренінгу.

Реєстрація обов’язкова!Кількість учасників обмежена.Заповнену анкету надсилати за адресою:[email protected] ДО 13 КВІТНЯ 2018 РОКУ.

Організаторами виступають мережа ОГС «Зелена Житомирщина», ГО «Школа Екосервісу», Житомирська обласна рада, проект ПМГ«Центр енергоефективності – платформа місцевого сталого розвитку»за сприяння проекту ПРООН «Усунення перепон для залучення інвестицій у підвищення енергоефективності громадських будівель у малих і середніх містах України на основі моделі ЕСКО», організаційна підтримка департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Житомирської ОДА.

Контактна інформація:координатор проекту «Центр енергоефективності – платформа місцевого сталого розвитку»Журавель Сергій Васильович, e-mail:[email protected], тел. (050)55–11–371.

Учасникам, які пройшли відбір на тренінг за результатами розгляду анкет, буде надіслано запрошення до 1 травня 2018 року.

житомир тренінг 18травня енергоефективність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі