У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста

Фахівці Управління ДСНС України у Житомирській області продовжують здійснювати позапланові перевірки торговельних центрів та всіх об’єктів з масовим перебуванням людей. Так, 17 квітня розпочалася позапланова перевірка найбільшого торговельно-розважального центру області «Глобал UA», що проходитиме у 10-денний термін.

Після установчої наради за участю керівництв даного об’єкту та Управління ДСНС в області, а також інспекторського складу, останній розпочав свою роботу. Перевірялася наявність евакуаційних виходів на території Центрального речового комплексу. Була приділена увага деяким приміщенням на предмет справності електропостачання, наявності евакуаційного освітлення на шляхах евакуації у разі виникнення пожежі, їхня доступність чи захаращеність тощо. Оглядалися підсобні приміщення для, так званого, перед продажного зберігання товару. Наявність та справність в них систем раннього виявлення пожежі. Фахівці ДСНС звернули особливу увагу на стан електрогосподарства об’єкту та на сертифікованість протипожежних дверей.

Ретельна перевірка найбільшого об’єкту в області з масовим перебуванням людей наразі триває. І як було зазначено на установчій нараді, упродовж 10 днів всі виявлені недоліки, що не потребують капітальних вкладень повинні бути усунені.

У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-1 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-2 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-3 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-4 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-5 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-6 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-7 У Житомирі 10 днів перевірятимуть на безпеку найбільший ТРЦ міста, фото-8
житомир перевірка глобал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі