
13:44, 19 квітня 2018 р.
Житомиряни долучаються до загальноміської толоки
Сьогодні, 19 квітня, продовжуються заходи із весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста.
До толоки у Житомирі приєдналися представники громадських організацій, національно-культурних товариств,члени Координаційної ради з питань бюджету участі, колективи навчальних закладів та небайдужі мешканці міста.
У рамках зазначених заходів, у належний стан приводяться вулиці, прилеглі, закріплені прибудинкові та виробничі території, зелені і лісові смуги, квітники, береги річок та водойм, парки, сквери, криниці, природні джерела, паркани, зупинки громадського транспорту, дорожні знаки.
Також впорядковуються кладовища, братські могил, військові поховання.
Розпорядження міського голови №221 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» переглянути можна за посиланням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
ТОП новини
Оголошення
10:19, 24 липня
3
10:19, 24 липня
3
20:44, 21 липня
24
14:17, 16 липня
