
10:34, 24 квітня 2018 р.
У Житомирі нетверезі підлітки побили водія тролейбуса через зауваження
23 квітня в обласному центрі стався конфлікт між пішоходами та водієм тролейбуса. На зауваження останнього щодо порушення Правил дорожнього руху група молоді відреагувала агресивно і нанесли чоловікові тілесні ушкодження. Поліцією розпочато кримінальне провадження за фактом хуліганства.
Подія сталася увечері, близько 19:00, по вул. Київській на зупинці громадського транспорту.
На зауваження водія тролейбусу про перехід дороги у невстановленому місці група молоді, серед яких було троє хлопців та двоє дівчат, відреагували войовниче та накинулись на чоловіка.
Згодом медики діагностували у 31-річного керманича струс головного мозку, закриту черепно-мозкову травму, забої та інші травми.
Парубків поліцейські доставили до Житомирського відділу поліції, де було встановлено їх особи. Це 18-річні житомиряни, які, за результатами освідування, перебували у нетверезому стані. Серед парубків, як з’ясувалося, є такі, які раніше неодноразово потрапляли у поле зору правоохоронців за вчинення різних правопорушень.
Правова кваліфікація вказаної події – ч.2 ст.296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. У рамках розпочатого досудового розслідування проводиться комплекс заходів для фіксації усіх обставин події, оголошення парубкам підозри у вчиненому кримінальному діянні та притягнення їх до відповідальності.
За чинним законодавством подібні протиправні дії караються обмеженням волі на строк до 5 років або 4-річним ув’язненням.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
13:01
23 липня
Журналістів запрошують розслідувати нелегальний тютюновий ринок: стартує щорічна премія "КонтраFACTS Media Awards"
Новини компаній
13:52
22 липня
ТОП новини
Оголошення
13:16, 20 липня
10:20, 24 липня
20:44, 21 липня
16
18:11, 17 липня
