![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
08:41, 6 листопада 2012 р.
У Житомирі Партія регіонів не розплатилася з агітаторами за вибори
В середу, 7 листопада об 11 годині, агітатори Партії регіонів та екс-кандидата губернатора Сергія Рижука обіцяють мітингувати за невиплачену зарплату.
Про це Житомир-онлайн повідомили представники ініціативної групи агітаторів Валерій Степаненко та Валентина Фещенко. Борг по роботі кожного агітатора складає більше 2000 гривень. Люди, які агітували за Партію регіонів та кандидата в народні депутати Сергія Рижука (губернатор області та лідер місцевих регіоналів), не отримали гроші за весь жовтень.
Вже другий тиждень агітаторам обіцяють гроші з дня на день. Керівник міського штабу Василь Кучик пояснює людям ситуацію тим, що гроші ще не надійшли з Києва. В понеділок 5 листопада обмануті агітатори вирішили провести акцію, зібравшись в середу під штабом ПР на вулиці Старовільській, 2. Якщо питання не вирішиться в штабі регіоналів, то мітинг планують перенести під стіни обласної державної адміністрації, де все ще працює голова обласної організації ПР Сергій Рижук.
Наступним кроком, якщо гроші не знайде екс-кандидат від Партії влади, колишні агітатори планують поїздку до Адміністрації Президента та письмове звернення до Віктора Януковича.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...