![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:42, 6 листопада 2012 р.
У суботу в Житомирі змагатимуться греплінгісти
10 листопада, у суботу в Житомирській спортивній школі №2 відбудуться змагання з греплінгу.
IV Всеукраїнський турнір по греплінгу проводить «Федерація бойового самбо». За словами заступника директора спортивної школи Вадима Голуба турнір має назву «Гладіатор».
- Це спортивне єдиноборство, комплексний вид боротьби, в основі якого лежить позиційне маневрування двох спортсменів, кожен з яких за допомогою больових та задушливих прийомів намагається підкорити суперника. Також потрібно набрати більшу кількість очок в процесі боротьби за допомогою різних технічних прийомів.
Греплінг є боротьбою на підкорення, тобто основною метою спортсмена (греплера) є саме примус суперника до здачі. Ударна техніка у греплінгу суворо заборонена.
Змагання відбудуться 10 листопада о 12 годині у спортивному залі ДЮСШ №2.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:17, 22 липня
9
17:37, 13 липня
13:33, 13 липня
16:49, 23 липня
1
14:56, 15 липня
live comments feed...