• Головна
  • У Житомирі львівська поетеса Мар’яна Савка презентувала «Шоколадні вірші про кохання» (ФОТО)
12:27, 8 листопада 2012 р.

У Житомирі львівська поетеса Мар’яна Савка презентувала «Шоколадні вірші про кохання» (ФОТО)

Відома львівська поетеса Мар'яна Савка презентувала в Житомирі свої "шоколадні" книги.

"Ми – не такі, як усі! Ми створюємо книги для найкращих людей!",-  переконана львівська поетеса Мар’яна Савка.

Під час творчої зустрічі, яка відбулась у коледжі культури та мистецтв ім. І. Огієнка авторка віршів розповіла про сучасну українську поезію, власні секрети натхнення та осередок своєї творчої праці – місто Лева. 

Наразі видавництво, де працює поетеса, ("Видавництво Старого Лева") друкує не лише дитячу літературу, а й вірші для людей старшого віку. "У нас немає політики в книжках. Є тільки казкові та життєві історії, які можуть зацікавити та стати вашим другом!", – розповіла Мар’яна Савка:

"Те, що ми робимо у "Видавництві Старого Лева" – це момент відродження і народження людини нового суспільства. Ми хочемо, щоб на тих книгах, які ми створюємо у співпраці з авторами та художниками, виросло покоління дітей, а потім дорослих людей, котрі мали б модель повноцінності як особистості, відчуття, що вони живуть у державі, яка теж є цілком повноцінна і, яка їм дає правильний старт"

У ході презентації було представлено дві збірки: "На каву до Львова" та "Шоколадні вірші про кохання". У них зібрані вірші сучасних українських поетів про любов. А створити збірку поетесу надихнув гарний настрій та шоколад:

"Це серія, яка цікавим чином була спричинена натхненням від спілкування з шоколадом та кавою, Львівською майстернею шоколаду і художницею Надією Коломієць. Я була упорядником цієї книги, але починалось все саме від ілюстрацій та кількох картин, які створила Надійка Коломієць, а потім вона вже домальовувала цілу книгу"

Для довідки: Мар'яна Савка – відомий журналіст, публіцист, громадський діяч, головний редактор "Видавництва Старого Лева"; лауреат Міжнародної журналістської премії ім. Василя Стуса. Творчий доробок поетеси нараховує 12 книг.

У Житомирі львівська поетеса Мар’яна Савка презентувала «Шоколадні вірші про кохання» (ФОТО), фото-1

 6

 5

 4

 3

 2

 1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...