1,6 тис нових робочих місць створили на Житомирщині

1,6 тис нових робочих місць створили на Житомирщині

Найбільша кількість нових робочих місць створена у Житомирському, Попільнянському, Черняхівському, Баранівському районах. 

Підприємства, що залучали капітальні та іноземні інвестиції у 2018 році, протягом 9 місяців поточного року створили понад 1,6 тис. нових робочих місць. В області найбільше іноземних інвестицій у таких сферах: сільське, лісове та рибне господарство, промисловість, будівництво та торгівля. Основні інвестиції надходять від Австрії, Великої Британії, Італії, Кіпру, Нідерландів, Німеччини, Швейцарії та Польщі, повідомили в ОДА.

У 2018 році в Житомирську область інвестують країни Європи у сільське, лісове та рибне господарство, торгівлю та будівництво. Також іноземні інвестиції вкладені у розвиток підприємств, що працюють у добувній та переробній промисловості, а також у науковій, професійній та технічній діяльності.

За підсумками опрацювання наданої райдержадміністраціями, міськвиконкомами, об’єднаними територіальними громадами інформації, наразі нараховується близько 50 інвестиційних пропозицій (проектів), понад 170 пропозицій незадіяних виробничих приміщень та близько 130 пропозицій вільних земельних ділянок, які можуть бути запропоновані для реалізації інвестиційних проектів.

робочі місця житомирщина
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі