![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:57, 27 лютого 2019 р.
Надійне джерело
З 12 березня мешканці Житомирщини отримають субсидію готівкою
![З 12 березня мешканці Житомирщини отримають субсидію готівкою З 12 березня мешканці Житомирщини отримають субсидію готівкою](/dist-assets/images/cap.jpg)
Жителі Житомирщини, які отримують субсидію (а це 138,7 тис домогосподарств), з 12 березня отримуватимуть отримають на рахунки субсидію готівкою для оплати комунальних послуг. Про це інформує департамент праці, соціальної та сімейної політики Житомирської облдержадміністрації.
Жителі області, яким призначена субсидія з початку опалювального сезону у 2018 році, отримають «живі кошти» – монетизовану субсидію за лютий.
З 12 березня ці кошти надійдуть на банківський рахунок субсидіанта в Ощадбанку, якщо він вже відкритий, або можна буде в Ощадбанку забрати ці кошти через переказ «Швидка копійка».
«Для отримання коштів і відкриття рахунку необхідно звернутися до найближчого відділення з паспортом та індентифікаційним кодом. Після одержання коштів жителі області самостійно оплачуватимуть вартість комунальних послуг. Зекономлені кошти в результаті ефективного споживання енергоносіїв залишатимуться у громадян, які вони зможуть використати на власні потреби», – зазначає директор департаменту Юрій Прокопець.
Якщо ж комунальні послуги субсидіантами оплачуватися не будуть і виникне заборгованість, то на наступний опалювальний період вони вже не отримуватимуть допомогу від держави.
Нагадаємо, пенсіонери отримають субсидію разом з підвищеними пенсіями – або на картку, або через Укрпошту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...