• Головна
  • Кожен житомирянин-водій може дізнатися, куди витратили його гроші
09:54, 28 березня 2019 р.
Надійне джерело

Кожен житомирянин-водій може дізнатися, куди витратили його гроші

Офіс ефективного регулювання розробив Портал моніторингу фінансування будівництва та ремонту доріг www.roads.brdo.com.ua. Новий сайт презентували під прес-конференції «Від заправки до ями на дорозі. Хто відповідальний?».

Як анонсують розробники, віднині можна контролювати, як використовують кошти на ремонт доріг, переглядати тендерну документацію, відслідкувати, скільки грошей спрямовано на безпеку руху.

Найбільш цікавим для пересічного мешканця все-таки буде «Калькулятор».

До прикладу, житомирянин-водій придбав у минулому році 1000 л бензину. Всього із суми ,що він витратив на заправку своєї автівки, на дороги пішло 106.75 євро або 3431.25 грн., з них – на дороги державного значення 60%, або 2058.75 грн, дороги місцевого значення - 35%, що складає 1200.94 грн від загальної суми, при цьому на Житомирщину – лише  67.49 грн.

Із 1000 заправлених літрів бензину 171.56 грн спрямовано на безпеку руху.

Таким чином, представлений ресурс може бути корисним усім учасникам процесу:

  • водіям та громадськості стає доступною інформація щодо кожної дороги на карті – що заплановано, скільки це коштує, хто проводить роботи, хто відповідальний за поточний стан дороги, а також можливість зворотного зв’язку;
  • бізнес орієнтуватиметься щодо запланованих будівництв/ремонту доріг, замовників і тендерів для більш ефективного планування діяльності;
  • місцеві органи влади отримують інструмент довготривалого планування для будівництва місцевої дорожньої інфраструктури та їх узгодження з планами щодо доріг державного значення.
  • Мінінфраструктури та контролюючі органи – повноцінно контролюватимуть рух коштів та отримали новий інструмент ефективного планування.
Кожен житомирянин-водій може дізнатися, куди витратили його гроші, фото-1
#бензин #дороги #ремонт #безпека #авто #газ #дизель
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
МІТИНГ На Житомирщині протестували проти головного лікаря місцевої лікарні
ДОПОМОГА До дитячого будинку-інтернату на Житомирщині перевели дівчинку, яка опинилася в складних життєвих обставинах
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
Сергій Крижановський: Я люблю процес, знаходитися у цьому процесі, взаємодіяти з людьми, з якими ми на одній хвилі
Оголошення
live comments feed...