• Головна
  • Житомирян закликають актуалізувати дані у Державному реєстрі виборців
12:58, 8 квітня 2019 р.
Надійне джерело

Житомирян закликають актуалізувати дані у Державному реєстрі виборців

  • Не знайшли себе у списках виборців?
  • Виявили неточності у своїх персональних даних?
  • Виявили осіб (у списках виборців), які вже давно померли?
  • Виявили осіб, які не мають бути зареєстровані за вашою адресою?
  • Не хочете, щоб це повторювалося знов?

Зверніться до відділів ведення Державного реєстру виборців міста Житомира, а саме:

  • Відділ ведення Державного реєстру виборців Корольовської районної ради, площа Польова, 8, м. Житомир, (тел. 33-09-06;  33-19-19;  33-19-29)
  • Відділ ведення Державного реєстру виборців Богунської районної ради, вулиця Перемоги, 55, м.Житомир, (тел.  42-65-43;  42-65-44)

Також, особи які зареєстровані у м.Житомирі, можуть звернутися до управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради для актуалізації персональних даних, за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 6.

Рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради від 20.12.17 №1211 створено Реєстр територіальної громади міста Житомира.

На сьогоднішній день актуалізація персональних даних та наповнення Реєстру здійснюється лише під час звернення осіб, які вирішили зареєструвати/знятися з реєстрації місця проживання у м.Житомирі.

Для чого потрібна актуалізація?

Актуалізація даних – це необхідність внесення актуальної інформації/змін до інформації про особу в Реєстр (у разі зміни прізвища та інших персональних даних про особу, внесення дати реєстрації особам, які зареєстрували своє місце проживання до 04.04.2016 року).

Що необхідно для актуалізації?

Документ, що посвідчує особу - паспорт або інший документ, до якого вносяться відомості про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання; У разі актуалізації малолітньої дитини, необхідно свідоцтво про народження дитини, а також паспорт, що підтверджують особу законного представника.

На сайті мерії також розміщена інформація для тих, хто хоче голосувати не за місцем проживання.

"Хочемо нагадати, що 21 квітня відбудеться другий тур виборів Президента України.

ВАЖЛИВО. Щоб взяти в них участь не за місцем реєстрації - обов'язково ще раз пройти процедуру тимчасової зміни місця голосування.

До 15 квітня 2019 року включно зверніться до органу ведення Державного реєстру виборців:

- за місцем перебування на день виборів;- за місцезнаходженням виборчої дільниці, де буде зручно проголосувати;- за адресою реєстрації.

Також до 18 квітня 2019 року включно ви можете звернутись з позовом про уточнення списку виборців. Звертатись необхідно до місцевого загального суду за місцезнаходженням виборчої дільниці, на якій бажаєте проголосувати.

Проконсультуватись з даних питань ви можете за телефоном єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги 0 (800) 213 103. Цілодобово та безкоштовно в межах України."

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #поліція #Жержреєстр виборців #виборець #місце реєстрації
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...