• Головна
  • Мери міст Житомирщини та їх заступники вчаться основам МЕР
12:07, 11 квітня 2019 р.

Мери міст Житомирщини та їх заступники вчаться основам МЕР

Сьогодні у Житомирському РВ Асоціації міст України проходить практикум із застосування законодавства в Житомирському РВ АМУ на тему «Сучасні інструменти економічного розвитку громад. Розвиток підприємництва та територіальний маркетинг» за участі посадових осіб місцевого самоврядування Коростишівської, Новоград-Волинської, Коростенської, Олевської, Баранівської, Бердичівської, Малинської міських рад, Ємільчинської, Любарської, Червоненської селищних рад, Семенівської, Барашівської, Станишівської, Брониківської та Оліївської сільських рад.

Відкриваючи засідання, виконавча директорка Житомирського РВ АМУ Тетяна Кухарська зауважила, що тему практикуму запропонували самі громади.

«Місцевий економічний розвиток – це поняття, яке сьогодні на слуху у всіх, і громади, які зацікавлені у нарощуванні власних можливостей, мають знати «правила гри», кращі практики та виклики інших. Тому сьогодні поговоримо про різні аспекти МЕР – ключові принципи та підходи у плануванні, про стратегічне планування і маркетинг територій, приклади спільної роботи місцевих лідерів у громаді задля залучення зовнішніх ресурсів, інвестицій, бізнесу», - зазначила Т.Кухарська.

Модератором заходу виступила регіональний консультант з місцевого економічного розвитку Руслана Стасюк. Експертка ознайомила учасників з особливостями нормативно-правового забезпечення економічного розвитку, кращими практиками розвитку місцевого бізнесу і підприємництва. Учасники розглянули також джерела додаткового фінансування місцевого економічного розвитку.

«Місцевий економічний розвиток дозволяє створити сильну громаду, тому органи місцевого самоврядування мають знати усі механізми, сповна використовувати їх, а інколи і особисто активізовувати громадськість. Залучення та комплексне використання інструментів місцевого економічного розвитку сьогодні розкриває величезний потенціал громад», - наголосила Р.Стасюк.

Учасники практикуму розглянули також джерела додаткового фінансування місцевого економічного розвитку, програми міжнародної технічної допомоги, вдосконалення взаємодії потенційних інвесторів з органами місцевого самоврядування, спрощення процедури залучення інвестицій і отримання необхідних погоджень як на рівні держави, так і на рівні регіонів.

Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#практикум #місцеве самоврядування #ОМС #АМУ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...