Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?

Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, ProSvet

З 10 по 26 квітня у загальноосвітніх навчальних закладах міста Житомира проводиться «День цивільного захисту». Такі тематичні дні - це своєрідний підсумок роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності. Школярі, педагоги та технічний персонал шкіл демонструють свої вміння та злагодженість дій у надзвичайних ситуаціях.

Сьогодні, 19 квітня, День цивільного захисту проходить у ЗОСШ №16 міста Житомира.

«Фахівці управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення та департаменту управління освіти міської ради із залученням представників навчально-методичного центру з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Житомирської області надають методичну допомогу адміністраціям навчальних закладів та беруть активну участь у  заходах «Дня цивільного захисту», - розповідає начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення  Микола Дідківський.

До профілактичних уроків залучено представників служб оперативного реагування, зокрема підрозділів служби порятунку, патрульної поліції, прикордонників, рятувальників-водолазів, а також волонтерів Червоного Хреста.

У рамках «Дня цивільного захисту» у навчальних класах відбуваються тематичні відкриті уроки. Школярі практикуються у наданні медичної допомоги та закріплюють знання з правил поведінки в умовах небезпечних ситуацій. Також проходять спортивні змагання, виставки дитячої творчості, демонстрації відеоматеріалів інші заходи.

Завершальним етапом заходів є проведення спеціальних об’єктових тренувань за різною тематикою, в залежності від притаманних навчальному закладу внутрішніх та зовнішніх ризиків небезпеки. Під час тренувань відпрацьовуються питання евакуації. Слід зазначити, що евакуація учасників навчально-виховного процесу є одним із основних та найнеобхідніших елементів проведення «Дня цивільного захисту».

Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-1 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-2 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-3 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-4 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-5 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-6 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-7 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-8 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-9 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-10 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-11 Чому у житомирську школу №16 приїздили пожежники та поліція?, фото-12
пожежний поліція школа №16 цивільний захист допомога
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі