• Головна
  • У Житомирського міського голови - нова заступниця
09:19, 24 квітня 2019 р.
Надійне джерело

У Житомирського міського голови - нова заступниця

Депутати Житомирської міської ради прийняли рішення "Про припинення повноважень заступника Житомирського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Краснопір В.В. у зв’язку з переведенням на іншу посаду". 

"Я намагалась робити все якнайкраще, щиро та справжньо. Завдяки спільній роботі пліч-о-пліч з колегами ми змогли впровадити ідеї та започаткувати новації, робити корисні для людей та міста справи. Гуманітарна сфера міста, що належала до сфери моєї і вашої, колеги, відповідальності, виглядає переконливо та достойно. Дякую за спільну роботу, всі мої департаменти та управління, відділи та центр соціальних служб, працівники всіх сфер - освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту, сімейної,молодіжної, спортивної політики. З вами приємно та цікаво працювати.Дякую тим, хто, як би це сказати, не відноситься до моїх однодумців.Отже, все добре. Досвід, як робочий, так і життєвий, поповнено", - зауважила Вікторія Краснопір.

Також депутати призначили нового заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради - Місюрову Марію Олександрівну, очільницю управління охорони здоров’я Житомирської міської ради. До своїх обов’язків вона приступить з 14 травня.

У Житомирського міського голови - нова заступниця, фото-1

Місюрова Марія Олександрівна

У 1991 році закінчила школу № 25 м. Житомира із золотою медаллю.

Навчалася у Кримському медичному інституті з 1991 по 1997 рік, отримала диплом з відзнакою за спеціальністю «Лікувальна справа», присвоєна кваліфікація – лікар. У 1998 році закінчила інститут післядипломної освіти, отримала сертифікат лікаря-радіолога.

Розпочала трудову діяльність з 01.09.1989 року санітаркою оперблоку Житомирської обласної дитячої лікарні.

У 1997 - 1998 роках проходила інтернатуру в Житомирському обласному консультативно-діагностичному центрі за спеціальністю лікар-радіолог.

З серпня 1998 року по червень 2012 року працювала у Житомирській обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського лікарем – рентгенологом відділення променевої діагностики.

З червня 2012 по вересень 2014 року працювала на посаді директора та головного лікаря медичного центру ТОВ «МДЦ Експерт Житомир».

З серпня 2014 працює на посаді викладача терапевтичних дисциплін комунального навчального вищого закладу «Житомирський медичний інститут».

З  червня 2016 року очолює управління охорони здоров’я Житомирської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер #міський голова #заступник #призначення #Місюрова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...