• Головна
  • На Житомирщині підприємство за оренду землі заборгувало майже 200 000 грн
17:30, 24 червня 2019 р.
Надійне джерело

На Житомирщині підприємство за оренду землі заборгувало майже 200 000 грн

Коростишівською місцевою прокуратурою заявлено позов про стягнення з приватного товариства 188,4 тис грн боргу за оренду землі, розірвання договору оренди та повернення землі з незаконного користування.

Наразі позов розглядається у Господарському суді Житомирської області.

Установлено, що у квітні 2007 року між Володарсько-Волинською райдержадміністрацією та приватним товариством укладено договір оренди 4,2 га землі (землі промисловості) вартістю майже 3,44 млн грн, що поблизу с. Добринь (Іршанська об’єднана територіальна громада), для видобування лабрадориту на Добринському родовищі.

Відповідно до ч. 1 ст. 96 Земельного кодексу України, а також умов договору оренди, землекористувач зобов'язаний, зокрема, своєчасно сплачувати орендну плату.

Однак товариство з обмеженою відповідальністю не виконало взятих на себе зобов’язань, припинивши із серпня 2017 року дотепер сплачувати орендну плату за землю, чим порушило інтереси держави та територіальної громади.

З метою захисту інтересів територіальної громади, місцевою прокуратурою вжито відповідних заходів представницького характеру.

#лабрадорит #родовище #оренда землі #борг #житомирщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...