• Головна
  • Житомир долучився до всеукраїнської акції
15:15, 1 липня 2019 р.
Надійне джерело

Житомир долучився до всеукраїнської акції

 У День Конституції України, 27 червня відбулась всеукраїнська акція під гаслом "Обери подарунок країні на наступні 5 років".

Житомир не став виключенням. 

Так, організатори на вулиці Михайлівській пропонували містянам обрати собі "подарунок" від уявних політичних сил. Символічним аналогом подарунків виступали коробки з популярними політичними лозунгами - "Без корупції", "Економічне покращення", "Комунальний рай", "Добробут кожній родині".

Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-1

А вже всередині таких подарунків були заховані сюрпризи, які яскраво демонстрували, що передвиборчі гасла - лише обкладинки, які часто вводять людей в оману.

Метою акції було, закликати громадян не довіряти гучним та популяристичним гаслам політичних партій, а критично вивчати та аналізувати передвиборчі програми

"Може бути гарне гасло, наприклад, "Україна без корупції", а коли ми відкриємо цю коробку, ми побачимо там багато грошей, і навіть, в іноземній валюті. Тобто, не завжди назва партії відповідає тому, що дійсно всередині. Одна із коробок у нас сьогодні пуста, не така гарна як інші, там закладені реальні справи. Щодо реальних прав, то про них можна дізнатись в програмі політичної партії, якщо добре її проаналізувати, тобто без емоцій, навіть не знаючи її назви", - розповідає регіональний координатор проектів "Активна громада Житомира" - Олексій Проноза.

Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-2

Бажання взяти участь в експерименті виявили житомиряни різних вікових категорій. Більшість обирали коробки зі словами про подолання корупції та економічне покращення.

Проте знаходили всередині гроші, надризену їжу, одиноку шкарпетку. І... робили висновки, що за сильним болючим для народу гаслом можна отримати зовсім не те, на що розраховуєш опісля виборів.

"Обрали коробку "Добробут кожній родині", адже хотілося б, щоб кожна родина у нашому місті, в Україні була заможною і не відчувала додаткових потреб. Всередині була шкарпетка, добре, що не дірява, але хотілося б, щоб була пара. Коробки усі цікаві, але завдяки такій акції можна визначити найболючіші проблеми і дізнатися в кого що болить", - стверджує Борис, учасник акції (ред.)

Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-3

Всеукраїнська ініціатива "Активна Громада" – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у вирішенні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності ВГО "Інститут Республіка".

Проект "Активна Громада: право вибору" впроваджується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI) за фінансової підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-4
Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-5
Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-6
Житомир долучився до всеукраїнської акції, фото-7
#обери подарунок на наступні п'ять років #акція #житомир
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...