• Головна
  • Досвід Житомира, Коростишева, Баранівки та Нової Борової - у новій збірці
13:47, 2 липня 2019 р.
Надійне джерело

Досвід Житомира, Коростишева, Баранівки та Нової Борової - у новій збірці

Досвід Житомира, Коростишева, Баранівки та Нової Борової - у новій збірці

До видання «МОЛОДЬ І ГРОМАДА: ЗМІНИ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО» потрапили 5 історій громад Житомирської області: «Школа місцевого самоврядування» (м.Житомир), «Освітній молодіжний проект» (Коростишівська ОТГ), «Конкурс на краще художнє оформлення зупинок» та «Працює шкільне телебаення» (Баранівської ОТГ), «Хаб безпеки та вільного простору для дітей та молоді» (Новоборівська ОТГ).

«Ми розуміємо, що сьогоднішні зміни – це крок у завтрашній день. Адже саме нинішнім молодим та юним українцям належить жити в оновленій реформованій країні. У цьому контексті на органи місцевого самоврядування лягає велика відповідальність за правильне визначення напрямів розвитку громади, врахування інтересів усіх жителів, зокрема, молоді і дітей. Важливим чинником успіху на цьому шляху є залучення молодих людей до прийняття управлінських рішень, підтримка юних активістів у їх починаннях, створення умов для реалізації різноманітних ідей та проектів», - наголосив у вступному слові до збірки Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан

Видання підготовлене АМУ в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Публікація буде корисною практикам місцевого самоврядування, медіа-спільноті та усім зацікавленим у темі роботи з молоддю в громадах.

Збірку можна завантажити за посиланням

#історія успіху #краща практика #АМУ #збірка #молодь #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...