• Головна
  • Перебування волонтерів корпусу миру у Житомирі завершилось
13:30, 10 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

Перебування волонтерів корпусу миру у Житомирі завершилось

Перебування волонтерів корпусу миру у Житомирі завершилось

Сьогодні, 10 жовтня, у сесійній залі міської ради відбулася офіційна фінальна зустріч керівництва міста з волонтерами та представниками керівництва Корпусу Миру США.

Вітаючи волонтерів Корпусу Миру США, міський голова Сергій Сухомлин подякував за тісну співпрацю та наголосив на важливості для житомирської громади реалізації таких проєктів як «Розвиток громад», «Викладання англійської мови як іноземної». Адже ті заходи, які відбулися в рамках проектів не лише сприяють вдосконаленню навчального процесу та педагогіки в освітніх закладах, покращують результати навчання англійської мови, громадянської освіті, але й допомагають краще зрозуміти культуру, традиції двох країн.

У своїх виступах під час фінальної зустрічі з керівництвом міста волонтери подякували за гостинність та щирість, наголошували на тому, що дуже задоволені не лише від перебування у Житомирі, але й від виконання свої волонтерської місії. Під час проведення заходів, спілкування волонтери Корпусу Миру США налагодили дружні стосунки з житомирянами, адже не має значення якою мовою ти розмовляєш, коли ти відкритий для спілкування та щирої дружби!

Одними із найбільш зворушливих та емоційних частин заходу стали презентація фотозвіту про співпрацю з волонтерами та вручення заступником міського голови Марією Місюровою учасникам проєктів подяк від міського голови.

Про те, як провели у Житомирі два місяці волонтери Корпусу Миру США, розповіла Ольга Юрченко, директор Житомирського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

«Цього року 20 волонтерів Корпусу Миру США ознайомилися із діяльністю департаментів та управлінь міської ради, державних установ, громадських організацій. В департаменті соціальної політики, управлінні культури міської ради, ГО "Житомирська міська організація захисту тварин" активно діяли клуби з вивчення англійської мови. Цікаві тематичні заходи відбулися у Міському культурно-спортивному центрі, громадських організаціях: "Перспектива", "Паритет", "Сфера", КП "Міський центр захисту тварин". У реалізації освітнього проекту «Викладання англійської мови як іноземної» взяли участь 23 волонтери Корпусу Миру США. За сприяння департаменту освіти міської ради, навчальних закладів №28, №36 та Ліцею №25 діти отримали можливість для прямого спілкування з носіями мови, а житомирські викладачі іноземної мови ознайомилися із новими методами спілкування та активного залучення учнів до процесу навчання, які волонтери застосовують у своїй викладацькій діяльності. У вільний час волонтери Корпусу Миру познайомилися з містом, відвідали музей космонавтики, хореографічну школу «Сонечко», загальноміські заходи».

Довідково: Протягом останніх 3-х років майже 320 волонтерів Корпусу Миру США відвідали Житомир. 16 жовтня волонтери прийматимуть присягу в Українському Домі (м. Київ), куди також запрошено міського голову та організаторів проєктів у м. Житомирі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корпус миру у житомирі #волонтерство #допомога #спільні проекти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...