• Головна
  • Валютний ринок. Міфи та реальність
Реклама
11:10, 11 січня 2020 р.

Валютний ринок. Міфи та реальність

Реклама
Похожее изображение

Похожее изображение

Валютний ринок - це найбільший фінансовий ринок у світі, він має також найбільшу ліквідність. Формування валютного курсу - це результат взаємодії цілого ряду глобальних чинників: економічних, політичних і спекулятивних. Завжди можливо купити валюту ужгород на сайті обмінки. У разі валют країн, що розвиваються, місцеві чинники часто не мають відображення на валютному курсі. Переглянути курс валют ужгород по посиланню.

Ринок ФОРЕКС (від англ. foreign exchange) є децентралізованим фінансовим ринком, в якому беруть участь банки, інвестиційні фонди і хедж-фондизі всього світу. До головних валютних гравців відносять США, Великобританію і Азію (Сінгапур, Гонконг і Японію), чия загальна частка в глобальному ринку складає до 77%.

Омана, що стосується формування ціни валюти

Найпоширенішою помилкою є твердження, що валютою керують особи на найвищому рівні влади. Цей міф регулярно публікується на багатьох інтернет-форумах і в коментарях під різними політико-економічними статтями. Переконання, що міфічний персонаж смикає за ниточки і управляє курсом певної валюти, звичайно, вигадка. Валютний ринок є децентралізованим ринком, в якому беруть участь мільйони гравців зі всього світу. Підтримка курсу тривалий термін через когось нереальна. Обмінка Ужгород - завжди актуальний курс.

Виключення, що підтверджує правило

Проте потрібно визнати, що зустрічаються і виключення. В історії валютного ринку були так звані спекулятивні атаки, і траплялося, що, відповідальним за різкий стрибок на валютному ринку був один суб'єкт (людина). Така ситуація мала місце 16 вересня 1992 року у Великобританії. Тоді уряд був вимушений вивести фунт стерлінгів з механізму ERM. Рішення було викликане атакою фінансиста Джорджа Сороса, який заробив на ційугодіблизько 1 млрд.

Треба, проте, пам'ятати, що міфічний підрозділ, який визначає курси валют, у глобалізованому світі не зживсебе. Існує група осіб, що приймають рішення у великих центральних банках, які чинять сильну дію на формування курсів валют. Курс валют ужгород сьогодні упізнайте на сервісі обмінки. Але навіть вони не в змозі впродовж тривалого періоду штучно підтримувати курс валюти на очікуваному рівні.Найвигідніші курси обмінупропонує обмін валют ужгород.

На щастя, формування валютного курсу обумовлене величезною кількістю змінних, що приходять з ринку безперервно впродовж 24 годин, що формують ринкові сили попиту і пропозиції. Завдяки цим механізмам можна бути упевненими, що не існує особи або установи, яка в активній формі може формувати курс валюти на ринку.Дізнатися курс валют в ужгороді можливо на сайті Обмінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...