• Головна
  • У Житомирі внесли зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті
11:30, 6 лютого 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі внесли зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

У Житомирі внесли зміни до рішення стосовно тарифів на проїзд в міському громадському транспорті

Сьогодні виконавчий комітет міської ради вніс зміни до рішення №1317 від 05.12.2019 "Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування". Зміни прийнято в частині вартості проїзду у міському пасажирському транспорті для пільгових категорій громадян. Пункт  2.1 додатку 1 до зазначеного рішення доповнено: пенсіонери за вислугу років (при досягненні пенсійного віку). Так, для пенсіонерів за вислугу років (при досягненні пенсійного віку), як і для пенсіонерів за віком, вартість проїзду становитиме 3 грн при оплаті готівкою чи карткою житомирянина в електротранспорті без обмежень у часі, а також в автобусних маршрутах  -  з 10:00 до 16:00 год.

Також, відповідно до прийнятих змін, безоплатно їздитимуть і пільгові категорії громадян згідно п.п. 15-22 п. 1.1. та додатку 2 до рішення міської ради від 12.04.2018 №992 (зі змінами та доповненнями). Мова йде про 7 категорій ветеранів: військової служби, органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції, податкової поліції, державної пожежної охорони, ветеранів Державно-кримінальної виконавчої служби України, ветеранів служби цивільного захисту, ветеранів Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.  Безоплатний проїзд в міському пасажирському транспорті гарантуються зазначеним категорія осіб  п. 11 ст 6 ЗУ "Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист".

Відповідно до змін впровадження пільгової оплати проїзду для пенсіонерів на електротранспорті перенесено з 1 березня на 1 червня 2020 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #виконавчий комітет #тарифи на проїзд #громадський транспорт #засідання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...