У Житомирі прийнято рішення про проведення призовів громадян на строкову військову службу

У Житомирі прийнято рішення про проведення призовів громадян на строкову військову службу , Мірошниченко Ксенія

5 лютого виконавчий комітет міської ради прийняв рішення про проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2020 році.

У рішенні визначено терміни проведення призовної кампанії:  квітень - червень та жовтень - грудень 2020 року, а також визначено відповідальних за організацію та проведення призовної кампанії.

"Призвати на строкову військову службу придатних за станом здоров'я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу", - йдеться у документі.

Члени виконавчого комітету міської ради також затвердили склад міської призовної комісії з проведення призову на строкову військову службу громадян 1993 - 2002 років народження в Збройні Сили України та інші військові формування та  склад міської медичної комісії з обстеження призовників, які підлягають призову в Збройні Сили України та інші військові формування у 2020 році.

Житомир призов строкова військова служба виконавчий комітет міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі