![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
13:00, 10 лютого 2020 р.
Надійне джерело
Житомирська бібліотека для юнацтва розпочинає благодійну акцію
![Житомирська бібліотека для юнацтва розпочинає благодійну акцію Житомирська бібліотека для юнацтва розпочинає благодійну акцію](/dist-assets/images/cap.jpg)
До Міжнародного дня дарування книжок обласна бібліотека для юнацтва розпочинає благодійну акцію "ЛІКИ від НУДЬГИ". У межах акції бібліотекарі збиратимуть дитячі книжки, комікси, розмальовки.
"Зібрані книжки будуть передані обласній дитячій лікарні для дітей, що перебувають на лікуванні. Адже час, проведений з книгою, може збагатити інтелектуально, розважити та позбавити від нудьги на час одужання", - інформує на Фейсбук керівництво бібліотеки.
Міжнародний день дарування книг, який відзначають 14 лютого – це добровільна ініціатива, що була започаткована у 2012 році американкою та засновницею відомого сайту дитячої книги Delightful Children’s Books, Еммі Бродмур. У цей день, зазвичай, дарують книжки один одному та членам родини, залишають книжки в людних місцях, організовують волонтерські кампанії зі збирання книжок, передають твори друку бібліотекам.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...