У Житомирі розпочинається прийом заявок на участь у 51 сесії Школи місцевого самоврядування

У Житомирі розпочинається прийом заявок на участь у 51 сесії Школи місцевого самоврядування, Мірошниченко Ксенія

Рішення щодо організації роботи Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми "Школа місцевого самоврядування" у 2020 році прийнято, 19 лютого, членами виконавчого комітету. Цьогоріч  Школа місцевого самоврядування стартує  з 17 березня.

"Так, перша сесія триватиме з 17 березня до кінця квітня, друга – з 20 жовтня до кінця грудня. Заплановано  багато заходів спільно з управліннями міської ради, з лекторами ЖДУ та ДУ "Житомирська політехніка". У 2019 році  слухачами Школи  стали  понад 200 учасників", - зазначила Ірини Ковальчук, начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради.

Згідно з погодженим навчальним планом  Школи,  впродовж сесії передбачається проведення 33 лекційних занять, які  проходитимуть щотижня  у приміщенні Житомирської міської ради з 16:00 год до 18:00 год.

Прийом заявок  для участі у Муніципальній освітній молодіжній програмі "Школа місцевого самоврядування" у  2020 році розпочинається з 24 лютого та триватиме до 12 березня включно.

Навчання  відбувається двічі на рік:

  • І сесія –  з 17 березня до 29 квітня;
  • ІІ сесія - з 20 жовтня до  2 грудня.

Для участі у Школі необхідно подати заповнену анкету на електронну пошту:[email protected] чи в управління у справах сім'ї, молоді та спорту Житомирської міської ради (майдан Корольова, 4/2, І поверх, каб. 108). Довідки за телефоном: 420125, 098-918-93-16, 073-321-25-48 (Юлія).

Організація роботи Житомирської освітньої муніципальної молодіжної програми "Школа місцевого самоврядування" здійснюється з метою ознайомлення та інформування молоді міста про діяльність органів місцевого самоврядування. У Житомирі програма "Школа місцевого самоврядування" діє з 2001 року з метою залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність Школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості  реалізації талановитій молоді.

Житомир Школа місцевого самоврядування виконавчий комітет Житомирська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі