• Головна
  • 20 жителів Житомирщини отримали пільгові кредити на житло у сільській місцевості
11:30, 24 лютого 2020 р.
Надійне джерело

20 жителів Житомирщини отримали пільгові кредити на житло у сільській місцевості

20 жителів Житомирщини отримали пільгові кредити на житло у сільській місцевості

В ОДА  21 лютого погодили надання пільгових кредитів для 20 жителів Житомирської області. Люди з різних районів регіону звернулися до обласної комісії за фінансовою підтримкою для будівництва, купівлі або ж реконструкції житла у сільській місцевості.

Так, під час засідання обласної комісії з надання і використання бюджетних коштів, що спрямовуються для надання пільгових кредитів індивідуальним сільським забудовникам, пільгові кредити отримали 20 молодих родин.

"Важливо, що молодь має фінансову підтримку від області для будівництва чи купівлі свого житла", – відзначив голова ОДА Віталій Бунечко.

Директор комунального підприємства "Обласний фонд підтримки житлового будівництва на селі" Ігор Потапчук проінформував, що на розгляд комісії надійшли 20 пакетів документів від жителів області на загальну суму 3 млн. 670 тис. грн.

Шанс мати власне житло отримали жителі з Малинського, Лугинського, Брусилівського, Пулинського, Любарського, Романівського, Новоград-Волинського, Ємільчинського, Ружинського, Хорошівського, Житомирського районів.

Молоді сім’ї отримали від 150 до 300 тис. грн. пільгових кредитів для індивідуальних сільських забудовників на термін від 10 до 20 років під 3%.

Пільговий кредит на будівництво, придбання чи реконструкцію житла дають під 3% річних терміном від 20 до 30 років. А якщо ж родина має 3 і більше дітей, відсотки за кредитом вона взагалі не сплачує.

Розмір кредиту складає:

  • до 300 тисяч гривень – для будівництва нового житлового будинку,
  • до 200 тисяч гривень – для придбання житла,
  • до 150 тисяч гривень – для реконструкції (ремонту) житлового будинку або добудови житлового об’єкта незавершеного будівництва,
  • до 50 тисяч гривень – для спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій. 

Щоб отримати кредит, потрібно подати заявку та необхідні документи до "Обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі" за адресою: майдан Корольова, 12, каб. 510, 512.

Довідкова інформація за телефоном: (0412) 42-16-06.

Довідково: За 2019 рік Обласним фондом підтримки індивідуального будівництва на селі прокредитовано 36 сімей на суму 6,141 млн. грн. (з державного бюджету – 1,3 млн. грн., з обласного бюджету – 4,5 млн. грн. та з районних (місцевих) бюджетів – 0,341 млн. грн). За ці кошти 16 родин придбали житло, 6 сімей спрямували на будівництво будинків та 14 родин провели реконструкцію житла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #пільговий кредит #житло #ОДА
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...