• Головна
  • Житомиряни їздять на поламаних тролейбусах з лисою гумою
13:00, 12 лютого 2013 р.

Житомиряни їздять на поламаних тролейбусах з лисою гумою

Окрім хронічної невиплати заробітної плати в Житомирському ТТУ залишаються проблеми із технічним станом тролейбусів і трамваїв. Попри всі запевнення міського голови Володимира Дебоя, кількість машин на лінії постійно зменшується. А тролейбуси взимку їздять на лисій гумі і постійно ламаються. Бо грошей на зміну і пристоійни ремонт просто немає.

Про таку невеселу ситуацію розповіли водії тролейбусів під час страйку під стінами облдержадміністрації. Нагадаймо, вони вимагали виплатити борги по зарпалаті ще за листопад.

- Зараз зменшується кількість тролейбусів. В минулому році на випуску було їх 64, зараз - 60, трамваїв на лінії працювало 16, а залишилось лише 10, - розповів один з водіїв.

- Велике спасибі Дебою, що він погасив всі борги по кредиту. Але кредити брали не ми, їх брала влада. Нас не питав ніхто. Під заставу комунального майна, яке належить всьому місту. Наші проблеми це не вирішило, - каже інший працівник ТТУ.

Працівники ТТУ кажуть, що навіть попри сплату всіх боргів ТТУ загроза ліквідації підприємтсва, на їх думку, все рівно лишається.

Нагадаймо, що не так давно Дебой хвалився, що за два роки в місті зросла кількість тролейбусів.

Оголошення
live comments feed...