• Головна
  • Інспектори перевірили безпеку котелень в Житомирській області
10:20, 20 лютого 2013 р.

Інспектори перевірили безпеку котелень в Житомирській області

Державні інспектори промислової безпеки та охорони праці в соціально-культурній сфері територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області перевірили дотримання вимог безпеки під час експлуатації котлів в шкільних та дошкільних закладів Бердичівського району області. Перевірками охоплено 8 шкіл та 2 дитячих садочка: Озадівська ЗОШ, Гардишівська ЗОШ, Закутинецька ЗОШ, Рейська ЗОШ, Хакинська ЗОШ, Каєвська ЗОШ, В.Пятигірська ЗОШ, Рейський ДНЗ, Бистрицький ДНЗ.

Під час перевірок виявлено понад 80 порушень нормативно-правових актів з охорони праці, у зв’язку із загрозою життю та здоров’ю працівників заборонено експлуатацію 9 котлів. До адміністративної відповідальності притягнуто 7 посадових осіб та працівників. Керівництву районного відділу освіти та навчальних закладів вручено приписи про необхідність усунення виявлених порушень та розпорядчі документи щодо заборони експлуатації обладнання.

Найбільш поширеними порушеннями під час експлуатації котелень у навчальних закладах є відсутність проектної документації на встановлення котлів, технічного опосвідчення котлів спеціалізованою організацією та їх реєстрації в органах Держгірпромнагляду. Також не проводиться докотлова обробка води та перевірка справності дії запобіжних клапанів; відсутні відповідальні особи за справний стан та безпечну експлуатацію обладнання котелень; працівники котелень не пройшли спеціальне навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...