• Головна
  • Облрада визначила соціальну сферу, охорону здоров’я та освіту пріоритетними цього року
11:00, 22 лютого 2013 р.

Облрада визначила соціальну сферу, охорону здоров’я та освіту пріоритетними цього року

Соціальну сферу, охорону здоров’я та освіту депутати Житомирської обласної ради визначили пріоритетними галузями, які першочергово фінансуються з обласного бюджету. Про це заявив  голова Житомирської обласної ради Йосип Запаловський на засіданні колегії департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, яка під головуванням директора департаменту Галини Корінної відбулася в актовій залі вищого професійно училища-інтернату Житомирської обласної ради 20 лютого.

IMG_7886

У минулому році завдяки  акумулюванню коштів у головному кошторисі області вдалося суттєво зміцнити матеріально-технічну базу багатьох соціальних закладів області, зокрема, інтернатів для людей похилого віку, відкрити територіальні центри для обслуговування одиноких непрацездатних людей.  

«Соціальному захисту людей, створенню комфортних умов для їх життєдіяльності, насамперед, вразливих категорій: пенсіонерів, ветеранів війни та праці, людей із обмеженими фізичними можливостями, дітей-сиріт, багатодітних родин, чорнобильців обласна рада в межах своїх повноважень приділятиме ще більшу увагу, - підкреслив голова Йосип Запаловський.

IMG_7908

Голова обласної ради зазначив, що в області збережено мережу інтернатних закладів, де на повному державному утриманні перебуває майже 2,5 тис. одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, ветеранів війни та праці.

Для зміцнення матеріально-технічної бази таких закладів та на покращення умов перебування підопічних у 2012 році з обласного бюджету спрямовано 3 млн. грн.

Облрада визначила соціальну сферу, охорону здоров’я та освіту пріоритетними цього року, фото-1

Зокрема, було виділено кошти на ремонт ліфтів та капремонт системи теплопостачання в Житомирському, Коростенському геріатричних пансіонатах Житомирської обласної ради, ремонт корпусів Довбиського будинку-інтернату Баранівського району та ряду інших закладів.

При формуванні бюджету на 2013 рік із обласного бюджету на утримання будинків-інтернатів до даткові виділено 1,8 млн. грн.

А загалом у 2013 році на утримання інтернатних закладів з обласного бюджету буде спрямовано  82,8 млн. грн., що на 10,7 млн. грн. або на 12% більше показника 2012 року.

В області прийнято ряд обласних програм, спрямованих на поліпшення малозахищеної категорії людей. Їх реалізація – на постійному контролі депутатів.

20 грудня минулого року на сесії обласної ради затверджено обласну комплексну Програму соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Житомирської області на 2013–2017 роки. 

 

У засіданні колегії взяли учать заступник голови обласної державної адміністрації Ярослав Долгих, начальники департаментів облдержадміністрації, заступники голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, керівники та спеціалісти управлінь праці та соціального захисту населення області, працівники соціальних закладів та установ області.

На засідання колегії підбито підсумки роботи органів праці та соціального захисту населення за 2012 рік та окреслено завдання на 2013 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...