• Головна
  • В Житомирській області підготують концепцію розвитку внутрішнього туризму
09:00, 11 червня 2020 р.
Надійне джерело

В Житомирській області підготують концепцію розвитку внутрішнього туризму

В Житомирській області підготують концепцію розвитку внутрішнього туризму

Про це повідомляє голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко на власній Фейсбук-сторінці.

З поширенням коронавірусу туристична індустрія постала перед кризою, яка може виявитися справжнім драйвером швидких змін. Беручи це до уваги, нам необхідно використати цю можливість для розвитку внутрішнього туризму на Житомирщині.

«Вчора відбулась конструктивна селекторна нарада з головами обласних держадміністрацій щодо питань розвитку туризму, під головуванням керівника Офісу Президента України Андрія Єрмака та за участі заступників керівника Офісу Глави держави Сергія Трофімова і Кирила Тимошенка, міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка, міністра інфраструктури України Владислава Криклія, міністра розвитку громад і територій Олексія Чернишова та секретаря Національної інвестиційної ради Левана Варшаломідзе.

На думку керівника Офісу Президента, тимчасово закриті кордони і відсутнє міжнародне авіасполучення можуть стати шансом для розвитку внутрішнього туризму в Україні, що в свою чергу дозволить врятувати туристичний бізнес.

Окрім того, під час зустрічі міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко анонсував створення програми «Мандруй Україною», у межах якої відбудеться челендж – відомі у країні та на місцевому рівні медійні особистості ділитимуться своїми враженнями від подорожей Україною та регіоном, звідки вони родом.

Вважаю, це дозволить зробити величезний приріст зацікавленості до туристичних та рекреаційних об’єктів в області.

Також Андрієм Єрмаком поставлено завдання – протягом тижня підготувати концепцію розвитку внутрішнього туризму. Зокрема, це передбачає визначення основних «туристичних магнітів». Було наголошено, що необхідно враховувати створену мережу усіх послуг для туристів, як наявність закладів харчування та доступність готелів або хостелів.

На основі регіональних концепцій буде розроблена загальнодержавна програма розвитку туризму, яка розрахована на чотири роки», — зазначив у дописі Віталій Бунечко.

#житомирщина #туризм #карантин #розвиток #туристична #галузь #житомирська #облатсь
Оголошення
live comments feed...