• Головна
  • ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ у Житомирській міській ОТГ (#EUSEW 2020)
12:00, 22 червня 2020 р.
Надійне джерело

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ у Житомирській міській ОТГ (#EUSEW 2020)

ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ у Житомирській міській ОТГ (#EUSEW 2020)

З 22 червня у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді стартують Дні сталої енергії, які триватимуть до 26 червня 2020 року.

Цьогорічний захід проходить онлайн під назвою «Поза кризою: чиста енергія для зеленого відновлення та зростання». Дні сталої енергії в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді присвячені відновлюваним джерелам енергії та ефективному використанню енергії!

Усі події були адаптовані під умови дії обмежувальних заходів, щоб забезпечити тиждень цікавих інтерактивів та можливості поглибити знання у сфері енергоефективності.

Про це під час пресконференції розповів директор економічного департаменту Микола Костриця.

«Місто Житомир у 2012 році стало підписантом Угоди мерів та взяло на себе зобов’язання зменшити викиди СО2 на 30% до 2030 року. В рамках даної європейської ініціативи міста-підписанти зобов’язуються проводити на своїх територіях тематичні заходи «Дні сталої енергії». Це загальноєвропейський захід, який проходить у різних куточках Європи в період з травня по червень. Дні сталої енергії в нашому місті відзначатимуть ввосьме. Департамент економічного розвитку спільно з бізнесом, громадськими організаціями та партнерами проєктів з якими постійно працює підготував ряд онлайн заходів спрямованих на комунікацію з різними цільовими аудиторіями та підготував тематичні подарунки. Головною платформою для комунікації з громадськістю буде сторінка у фейсбук Дні сталої енергії в Житомирі та сайт Житомирської міської ради», - розповів Микола Костриця.

Також він додав, що головною метою проведення заходу є підвищення суспільного усвідомлення ефективного споживання енергоресурсів, поінформованості населення щодо питань впровадження відновлюваних джерел енергії в рамках загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Запрошуємо долучитись та підтримати загальноєвропейські заходи й інші міста та громади для можливості поділитися своїми ідеями та широкою громадськістю про активну роль у досягненні енергетичних та кліматичних цілей.

Слідкуйте за новинами та активно долучайтесь до онлайн-заходів "Дні сталої енергії в Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді"

на сторінці у фейсбук Дні сталої енергії в Житомирі.

"ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ В ЖИТОМИР" в Viber:

Додаткову інформацію можна отримати за тел: 48-11-94, електронною поштою: [email protected]

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дні #сталої #енергії #житомир #житомирщина #область #житомирська #отг #громада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...