• Головна
  • Днями житомирянам варто зробити запас води на півтори доби
17:00, 25 червня 2020 р.
Надійне джерело

Днями житомирянам варто зробити запас води на півтори доби

Днями житомирянам варто зробити запас води на півтори доби

Про це повідомляє КП «Житомирводоканал» міської ради.

"Шановні житомиряни, 4️-5️ липня підрядна організація “Ріко” на водопровідній насосній станції проведе комплексну модернізацію павільйонів, встановивши на них нове обладнання. Для проведення цих робіт ми маємо призупинити водопостачання міста: з 4️ липня 0️0️:0️1️ до 5️ липня 1️2️: 0️0️.

Просимо із розумінням поставитися до ситуації: ми продовжуємо реконструкцію водопровідних очисних споруд, що дозволить нам попрощатися з радянським устаткуванням та технологіями, замінивши їх на сучасне обладнання та європейські технології. Технічний та будівельний стан павільйонів незадовільний. Необхідність їх реконструкції та технічного переоснащення пояснюється фізичною зношеністю об’єктів.

Водночас 4️-5️ липня працівники КП “Житомирводоканал” замінять запірну арматури у 8️ водопровідних камерах, а підрядна організація “КСМ-груп” проведе заміну обладнання у водопровідній камері на вул. Чуднівській та під’єднає до новопрокладеного трубопроводу абонентів, які проживають на Сквирському шосе", - йдеться в повідомленні.

#водоканал #вода #водопостачання #відключення #житомирводоканал #житомир #житомирщина
Оголошення
live comments feed...