• Головна
  • У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету
17:00, 13 липня 2020 р.
Надійне джерело

У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету

У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету

Відповідними цифрами оперує народний депутат із Житомирської області від партії «Слуга Народу» Сергій Кузьміних. На його офіційній депутатській Фейсбук-сторінці оприлюднено вкрай цікаву інформацію стосовно субвенції з державного бюджету, яку вже невдовзі отримають райони Житомирщини на розвиток важливих потреб своїх громад.

Але про все по порядку.

Річ в тім, що днями (ред. 8 липня 2020 року) Кабінет Міністрів України на своєму засіданні затвердив розпорядження «Про розподіл у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій", виділивши таким чином кошти на придбання обладнання та спецтранспорту для лікарень, проведення заходів з утеплення дитячих навчальних закладів, ремонт та реконструкцію закладів освіти та науки, встановлення освітлення на вулицях та інше на загальну суму 1,7 млрд грн.

Відповідна інформація безпосередньо стосується Житомирської області, оскільки про неї також йдеться у вищезгаданому розпорядженні. Не лишився осторонь проблем рідного регіону й нардеп із Житомирщини Сергій Кузьміних. Річ в тім, що він зайняв в цьому питанні активну позицію — одним з перших подав до Мінрегіону пакет пропозицій стосовно фінансування першочергових соціально-економічних потреб округу (ред. копія листа додається в дописі, вбудованому у цьому матеріалі), які в повному обсязі (загальна сума близько – 10 000,000 грн) були включені до переліку зазначеного вище розпорядження Уряду.

Варто зауважити, що нардеп від самого початку процесу надання пропозицій та подальшого їх узгодження бере активну участь стосовно всіх моментів та питань, які стосуються субвенції, про котру ми розповідаємо в цьому матеріалі.

Отож, розповімо про фінансування наступних заходів саме на 67-му виборчому окрузі.

«Наприкінці липня та на початку серпня поточного року, на 67-му окрузі будуть профінансовані наступні заходи:

  • Житомирський район – купівля апарату штучної вентиляції легень для КНП «Центральна районна лікарня» на суму 1 млн 236 тис грн.
  • Любарський район – купівля відеоендоскопічного комплексу для КНП «Любарська центральна районна лікарня» на суму 1 млн грн;
  • купівля автомобіля швидкої медичної допомоги для КНП «Любарська центральна районна лікарня»;
  • проведення капітального ремонту приміщення харчоблоку Любарського закладу дошкільної освіти на суму 401 тис грн;
  • здійснення нового будівництва господарчо-питного водогону в селі Авратин Любарського району Житомирської області на суму 1 млн 606 тис грн.
  • Романівський район – будівництво дошкільного навчального закладу в с. Печанівка, вул. Підкоритова, 1в на суму 1 млн 200 тис грн.
  • Чуднівський район - придбання лапароскопічної стійки для КНП «Чуднівська ЦРЛ» на суму 1 млн 400 грн;
  • придбання медичного обладнання (аналізатор гематологічний, аналізатор газів крові та електролітів, аналізатор біохімічний автоматичний) для КНП «Чуднівська ЦРЛ» на суму 980 тис грн;
  • придбання спеціального автомобіля для КНП «Чуднівська ЦРЛ» на суму 900 тис грн», — розповідає, апелюючи конкретними цифрами, у власному дописі Сергій Кузьміних.

За словами народного депутата, — це конкретна допомога регіонам його округу та звичайним громадянам.

«Я хочу, аби мої виборці відчули зміни в повсякденному житті», — коментує цю подію народний депутат України Сергій Кузьміних.

за матеріалами Фейсбук-спільноти

Кузьміних Сергія Володимировича, народного депутата України

У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету, фото-1
У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету, фото-2
У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету, фото-3
У липні-серпні 2020-го райони Житомирщини отримають мільйонні субвенції з держбюджету, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#райони #житомирщина #житомирська #область #субвенції #фінансування #народний #депутат #сергій #кузьміних
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...