• Житомиряни стали призерами на міжнародних змаганнях «Кубок Хортиці» з триатлону
15:23, 19 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Житомиряни стали призерами на міжнародних змаганнях «Кубок Хортиці» з триатлону

15-16 серпня 2020 року у м. Запоріжжя відбулися XXVII Міжнародні змагання "Кубок Хортиці" з триатлону та командний чемпіонат України з триатлону.

Про це повідомляє sportzt.com.

«На цих змаганнях чемпіоном України серед юнаків став житомирянин Олександр Яненко. Срібні медалі серед кадетів здобули Ілля Гончарук та Маргарита Пилипчук. Бронзова медаль дісталася Денису Кириловичу в молодіжній першості.

Вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів», — йдеться в повідомленні.

#триатлон #спортсмени #триатлоністи #змагання #кубок #хортиці #житомиряни #житомирські #спортсмени #призери